Lista zajęć Majsterkowanie z elektroniką

Majsterkowanie z elektroniką

Kategoria

inne / majsterkowanie

Opis

Nauka, doświadczenia, fizyka i pasja.

Proponowane zajęcia mają charakter naukowo – twórczy. Będą się skupiały na tematyce majsterkowania z wykorzystaniem elektroniki, a także w pewnym stopniu druku 3D. Na początku uczestnicy poznają podstawowe elementy elektroniczne i rządzące nimi prawa fizyczne, by później wykonać samodzielne lub grupowe projekty. Po każdym omówieniu teorii wykonywane będą potwierdzające ją doświadczenia. Przykład projektu: W pełni funkcjonalna miniatura świateł drogowych.

Każdy uczestnik zajęć otrzyma zestaw narzędzi i elementów, który pozwoli mu na rozwijanie pasji majsterkowania także po zakończeniu zajęć, w domu.

co dwa tygodnie w środę
godz. 17:00 – 19:00
cena: 120 zł / 4 zajęcia

  • 120 zł (opłata jednorazowa) zestaw ucznia

O instruktorze:
Mateusz Bieniek od 6 lat ma kontakt zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą, za sprawą udzielanych korepetycji. Od ponad roku jest nauczycielem w Szkole Nauk Ścisłych im. Włodzimierza Kołosa, gdzie prowadzi regularnie zajęcia z elektroniki oraz fizyki, jak również sezonowe zajęcia półkolonijne. Jest ekspertem w dziedzinie elektroniki. Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Warszawskiej, a we wrześniu ukończy studia magisterskie na tożsamym kierunku. Majsterkowaniem od lat zajmuje się prywatnie.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Mateusz N.
08.10.2020 07:32