Lista zajęć Bartek Molga Fotoedycja i przegląd portfolio

Fotoedycja i przegląd portfolio

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty dla fotopasjonatów i średnio-zaawansowanych fotografów. Warsztat poprowadzą Tymon Markowski i Bartek Molga - będziecie mieli możliwość skorzystania z ich wiedzy oraz doświadczenia, a każdy z nich (innego dnia) pokaże swoją interpretację waszych tematów. Zajęcia odbędą się w małej grupie 5-6 osobowej, co umożliwi obserwację procesu edycyjnego u współuczestników.

Postaramy się, byś uzyskał odpowiedź na poniższe pytania:

  • jak pracować ze zdjęciami po zrzuceniu ich na dysk
  • jak układać zdjęcia
  • jakim kluczem usuwać niepotrzebne zdjęcia
  • kiedy i gdzie publikować
  • jak zarchiwizować materiał

Zapraszamy wszystkich tych, którzy mają gotowy już materiał, bądź dopiero nad nim pracują. Zrobimy wspólną edycję Twojego materiału ze wskazaniem konkretnego celu: publikacja w prasie, portfolio w internecie, konkurs fotograficzny itp. Zdjęcia przynieście w formie cyfrowej (pendrive bądź karta SD) lub jako wydrukowane odbitki. Nie ma potrzeby zabierania komputera ani aparatu. Zajęcia odbywają się w pracowni fotograficznej.

Cena warsztatu: 450 PLN / osobę

Czas trwania: 10.00-16.00 sobota i niedziela (2x 6h)

Pierwszy termin: 10/11 października 2020

Prowadzenie: Bartek Molga i Tymon Markowski

Bartek Molga - fotograf, fotoedytor. Pracował w ogólnopolskich tytułach, takich jak "Gazeta Wyborcza", "Newsweek Polska", "Dziennik Polska Świat", "Rzeczpospolita". Obecnie związany z wydawnictwem "Czerwone i Czarne" oraz prasą komercyjną. Bartek nauczy Was jak najlepiej jest przeglądać i wybierać zdjęcia, jak obiektywnie decydować, co zachować, a co odrzucić :).

Tymon Markowski - fotograf. Fotoreporter w 2006 roku. Stypendysta MKiDN. Był nominowany oraz wygrywał konkursy fotograficzne, zarówno w kraju (Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto), jak i za granicą. "Fotograf Roku" w kategorii event (International Photography Awards 2016) oraz "Fotoreporter Roku 2016" konkurs Stowarzyszenia Fotoreporterów. Jego prace były pokazywane na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce oraz za granicą. Członek kolektywu fotografów ulicznych Un-Posed. Aktualnie fotograf w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Tymon u nas dzieli się swoim doświadczeniem - gdzie wysyłać zdjęcia, jak starać się o finansowanie, jak swoją fotografię uczynić widzialną.

Instruktor

Fotograf, fotoedytor. Pracował w ogólnopolskich tytułach, takich jak "Gazeta Wyborcza", "Newsweek Polska", "Dziennik Polska Świat", "Rzeczpospolita". Obecnie związany z wydawnictwem "Czerwone i Czarne" oraz prasą komercyjną. Bartek nauczy Was jak najlepiej jest przeglądać i wybierać zdjęcia, jak obiektywnie decydować, co zachować, a co odrzucić :).

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
10.10.2020
6 godz. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Pracownia fotograficzna (SDK)
2 nd, 10:00
11.10.2020
6 godz. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Pracownia fotograficzna (SDK)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również