Lista zajęć Anika Kamińska Warsztaty bębniarskie: DJEMBE, 10.10 (sobota), godz. 11.30-12.30

Warsztaty bębniarskie: DJEMBE, 10.10 (sobota), godz. 11.30-12.30

Opis

sala: Marzyciel, 007a, parter
wstęp: 15 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK KADR

Serdecznie zapraszamy na warsztaty gry na afrykańskich bębnach DJEMBE. Bębny djembe pochodzą z regionu Afryki Zachodniej. Na warsztacie uczestnicy poznają podstawy techniki gry na tym fascynującym instrumencie. Dowiedzą się co to jest bas, ton i slap. Poznają autentyczne rytmy i akompaniamenty afrykańskie. Warsztaty bębniarskie to świetna zabawa w zrelaksowanej atmosferze. Gratka dla osób, które zawsze czuły, że pociąga je rytm. Poziom początkujący.

Warsztat poprowadzi Anika Kamińska – muzyk, perkusjonalistka, nauczycielka gry na bębnach.

W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

Na naszej stronie www: https://www.dkkadr.waw.pl/regulaminy-oswiadczenia-instrukcje/ znajdziecie Państwo dokumenty, z którymi zapoznanie się jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR w czasie trwania stanu epidemii.
Prosimy o ich pobranie oraz – jeśli to wymagane – wydrukowanie i podpisanie odpowiednich oświadczeń. Oświadczenia znajdziecie również Państwo w naszej recepcji.

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 11:30
10.10.2020
1 godz. Warszawa,
Sala kameralna - Marzyciel 007, piętro 0 DK Kadr

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również