Lista zajęć Leśne szkice z natury – warsztaty malowania techniką akwareli

Leśne szkice z natury – warsztaty malowania techniką akwareli

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Rysowanie z natury to czysta przyjemność – wycisza rozbiegany umysł i skłania do uważniejszej obserwacji otoczenia – kolorów, kształtów i faktur.
Zapraszamy na warsztaty, podczas których pochylimy się nad okazami leśnej przyrody. Spróbujemy przenieść ich urok na papier za pomocą akwareli.
Nie martwcie się o materiały plastyczne, będą dostępne na miejscu.

Warsztaty przeznaczone dla dorosłych i młodzieży 15+.
Liczba miejsc ograniczona.

Termin: 17 października, godz. 11:00-14:00.

Prowadzenie: Katarzyna Fronczak
“Jestem aktywnie działająca artystką, instruktorką zajęć plastycznych i fotograficznych, organizatorką interwencji artystycznych wśród dzieci i młodzieży, a czasem „panią od plastyki”.
Moją specjalizacją jest malarstwo, ale chętnie tworzę projekty multidyscyplinarne i angażuję się w zespołową pracę twórczą. Interesuję się szlachetnymi technikami fotografii, lubię mgłę i materiały przezroczyste.
Skończyłam wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie i pracowałam przez długi czas za granicą: w Hiszpanii oraz Francji; obecnie mieszkam w rodzinnej Warszawie.”

WAŻNE INFORMACJE!
W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic dla uczestników spotkania.
Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska:
https://bok-samogloska.eu/wp-content/uploads/sites/4/2020/09/Regulamin-COVID-MAL-Samog%C5%82oska.pdf

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również