Lista zajęć Odpręż się do życia! Spotkanie rozwojowe dla dorosłych

Odpręż się do życia! Spotkanie rozwojowe dla dorosłych

Kategoria

inne / inne

Opis

Spójrzmy wspólnie na to, co jest doświadczeniem każdego człowieka: poczucie własnej wartości, emocje, stres, zdrowie, praca, kontakty z ludźmi, codzienność i sprawdźmy, czy możemy pomóc sami sobie na tej drodze.

"Na naszym spotkaniu podzielę się własnym doświadczeniem i sposobami, które sama zastosowałam i jakie zmiany zaszły potem na każdej płaszczyźnie mojego życia.
Według mnie zmiana i poprawa jakości naszego życia jest możliwa i wykonalna dla każdego. A skoro tak, to nie mogę zatrzymać przy sobie tej pomocnej perspektywy, po prostu muszę przekazać ją dalej - do jak najlepszego wykorzystania."

Opierając się na wskazówkach m. in. Ekharta Tolle, Davida Hawkinsa oraz Partycji Próchnik, poćwiczymy poznawanie samych siebie. Jeśli dotychczas nie wiecie o czym mówią wymienione osoby, to będziecie mieli okazję poznać ich punkt widzenia. A jeśli ich znacie, to będzie świetna szansa, aby podzielić się swoimi doświadczeniami. Bo będąc zwykłymi ludźmi, nie psychologami czy lekarzami, również możemy sobie skutecznie pomagać.

Wydarzenie jest inicjatywą sąsiedzką, realizowaną dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Pęksy.

Liczba miejsc ograniczona.

WAŻNE INFORMACJE!
W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie.
Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska:
https://bok-samogloska.eu/wp-content/uploads/sites/4/2020/09/Regulamin-COVID-MAL-Samog%C5%82oska.pdf

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 16:00
17.10.2020
2 godz. Warszawa,
Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również