Lista zajęć Klaudia Romanowska Zajęcia z emisji głosu

Zajęcia z emisji głosu

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Indywidualne zajęcia śpiewu połączone z emisją głosu dla młodzieży i dorosłych. Propozycja skierowana do pasjonatów piosenki. Do wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę ze śpiewem, sprawdzić swoje umiejętności wokalne i sceniczne, marzą o zaistnieniu na scenie, przygotowują się do udziału w konkursach wokalnych, chcą zdawać do szkoły muzycznej / teatralnej, bądź chcieliby szlifować swoje zdolności wokalne i rozwijać się artystycznie. Dzięki różnorodności, proponowane ćwiczenia emisyjne, z powodzeniem przygotują do śpiewania repertuaru rozrywkowego, musicalowego, a nawet klasycznego oraz pozwolą cieszyć się zdrowym i pięknym głosem w mowie, na co dzień.
Klaudia Romanowska - dyplomowana śpiewaczka, trenerka wokalna i nauczyciel muzyki. Początkowy etap swojej edukacji muzycznej realizowała na wydziale instrumentalnym (skrzypce) Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie. Po latach uznała jednak, że to śpiew jest jej największą pasją, studia więc ukończyła na specjalizacji wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie (śpiew solowy, chór, taniec). Praktykę estradową zdobywała współpracując z różnymi zespołami muzyki rozrywkowej jako wokalistka. Występowała też solo, przed wielotysięczną publicznością – m. in suport przed Kasią Kowalską na Sylwestrze Miejskim w Toruniu. Posiada też doświadczenie w muzyce ludowej i klasycznej. Występowała jako śpiewaczka w Zespole Ludowym Pieśni i Tańca ,,Mazowsze”, a obecnie swój warsztat wokalny doskonali pod okiem jednej z najwybitniejszych solistek Warszawskiej Opery Kameralnej. Ponadto powadzi kameralne studio wokalne w Warszawie, gdzie realizuje lekcje emisji głosu i śpiewu z zakresu muzyki klasycznej, rozrywkowej i musicalowej.

Opłata i kategoria wiekowa:
MŁODZIEŻ I DOROŚLI:
260 zł m-c, 1 x tyg. 45 min. (zaj. indywidualne)

Recenzje

Urszula K.
17.03.2021 10:06