Lista zajęć Uwolnij dźwięki

Uwolnij dźwięki

Kategoria

muzyka / inne

Opis

UWOLNIJ DZWIĘK WARSZTATY ONLINE
28.11 (sobota) godz. 10.30

UWAGA!
Ze względu na decyzję o zamknięciu instytucji kultury warsztat "Uwolnij dzięki" zostanie zrealizowany w formie online 28 listopada. Godzina rozpoczęcia zajęć nie ulega zmianie. Uczestnicy otrzymają w dniu warsztatu link do zamkniętej grupy.

Uwolnij dźwięki - bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat.
Zapisy od 30.10.2020.
Realizacja w ramach projektu „Dzieciaki nie płacą - warsztaty z artystami” – Budżet Obywatelski 2020.

Chcesz tworzyć muzykę, ale nie umiesz grać na żadnym instrumencie? A może już na czymś grasz i chcesz rozwinąć nowe umiejętności? Zapraszamy do udziału w warsztatach z Hubertem Pyrgiesem, podczas których nauczysz się komponowania z użyciem loopstation, czyli urządzenia do zapętlania sekwencji dźwiękowych oraz podstaw beatboxu.
„Większość utworów, które w życiu nagrałem zaczynałem od beatboxu i loopstation. To najszybszy sposób tworzenia, który uwalnia kreatywność i daje możliwość nieskrępowanej ekspresji. Jeśli jesteś osobą muzykalną i chcesz poznać nowe sposoby robienia muzyki bez instrumentów, przyjdź” - zaprasza prowadzący warsztaty.

Hubert Pyrgies - kompozytor muzyki teatralnej, producent muzyczny, pedagog twórczości, autor tekstów. W 2009 reprezentował Polskę na Beatbox Battle World Championship w Berlinie. Współtwórca zespołów muzycznych: Chonabibe, Bajki o dorosłych i Al-Fatnujah, z którymi nagrał dotychczas siedem albumów i od 2003 roku prowadzi regularną działalność koncertową. Autor społecznie zaangażowanych projektów.

Warsztaty realizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygorów koronawirusowych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 10:30
07.11.2020
3 godz. Warszawa,
Dom Kultury Zacisze Galeria- IIp

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również