Lista zajęć ZDALNE - Szkoła/Joga kręgosłupa - A. Łaskarzewska

ZDALNE - Szkoła/Joga kręgosłupa - A. Łaskarzewska

Kategoria

fitness / inne

Opis

Nazwa zajęć: Szkoła/Joga kręgosłupa
Prowadzący: Adrianna Łaskarzewska
Wiek: 18+ lat
Koszt: 52,50 zł miesięcznie (1 raz w tyg.), 87,50 zł miesięcznie (2 razy w tyg.)
UCZESTNICY ZAJĘĆ OTRZYMUJĄ NAGRANY PRZEZ INSTRUKTORA FILM Z ĆWICZENIAMI.

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, Legitymacji Emeryta-Rencisty ZUS. Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. hiszpańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis zajęć:
Gimnastyka kręgosłupa służy utrzymaniu, odnowie i poprawie fizycznej organizmu. Celem zajęć jest rozwijanie i polepszanie świadomości własnego ciała. Poprawna postawa ciała zostaje osiągnięta dzięki właściwie dobranym ruchom, odpowiedniej stabilizacji stawów, adekwatnemu rozciąganiu i wzmacnianiu mięśni oraz psychicznemu odprężeniu. Najogólniej mówiąc, zajęcia te skierowane są do osób, które chcą wzmocnić, rozciągnąć i zmobilizować do pracy właściwe grupy mięśniowe. „Szkoła kręgosłupa” to także profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, a także zwiększające elastyczność kręgosłupa. Ćwiczenia te to znakomita forma aktywności ruchowej dla każdego, kto chce jak najdłużej cieszyć się swobodą ruchu i brakiem bólów pleców. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie jogi i pilatesu wzmocnią dodatkowo głębokie partie mięśniowe pleców oraz zlikwidują przykurcze mięśni i rozluźnią napięcia. Dzięki systematycznej gimnastyce zauważa się zmniejszenie dolegliwości bólowych, zanikają niepotrzebna napięcia mięśniowe, bardzo często występujące w okolicy karku.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Zajęcia super! Prowadzone jak zwykle z pełnym profesjonalizmem. Ada nieodmiennie sympatyczna. DZieki wielkie za te zajęcia, które utrzymują mnie w formie fizycznej ale takze i psychicznej.
Ewa R.
03.05.2021 11:53