Lista zajęć Marta Grądziel ZDALNE - Zumba Kids (R14)

ZDALNE - Zumba Kids (R14)

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Nazwa zajęć: Zumba Kids
Prowadzący: Marta Pamięta
Wiek: 3-11 lat
Koszt: 63 zł miesięcznie
UCZESTNICY ZAJĘĆ OTRZYMUJĄ NAGRANY PRZEZ INSTRUKTORA FILM Z ĆWICZENIAMI.

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach

Opis zajęć:
Poprzez zajęcia związane z muzyką, tańcem i ruchem uczymy dzieci korzystania z ich wrodzonej muzykalności. W ten sposób kształtuje się ich osobowość, przełamywane są bariery interpersonalne, pobudzana jest kreatywność i wyobraźnia dziecka. Mali tancerze poprawiają swoją koordynację ruchową, zwinność i sprawność fizyczną oraz wypracowują poprawne nawyki ruchowe i doskonalą umiejętność pracy w grupie.Zajęcia prowadzi: Marta Pamięta - z wykształcenia fizjoterapeutka, z zamiłowania instruktorka aktywizująca zarówno najmłodszych uczestników, osoby dorosłe, seniorów czy niedawno upieczone mamy. 
Od wielu lat zakochana jestem w rytmach latynoamerykańskich, natomiast zumba stała się moją wielką pasją oraz stylem bycia.
Na zajęciach stawiam na dobra zabawę, energie, pasję oraz uśmiech, którym staram się zarazić swoich kursantów, wprowadzając tym samym niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę. Doskonale odnajduję się w pracy dziećmi, dlatego Zumba Kids to jedne z moich ulubionych zajęć.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również