Lista zajęć Tomasz Szczepaniak ONLINE Gra na gitarze elektrycznej

ONLINE Gra na gitarze elektrycznej

Opis

Zajęcia przeznaczone są dla gitarzystów, którzy mają już podstawową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności techniczne i chcą dowiedzieć się czegoś więcej o muzyce rockowej, ale także o bluesie, jazzie i muzyce pop. Tematyka oraz wybór utworów do nauki będzie ustalany wspólnie na zajęciach.

Przykładowe tematy lekcji:
ćwiczenia techniczne dla profesjonalistów, teoria muzyki, jak improwizować oraz jak grać znane utwory tak, by brzmiały jak najbliżej oryginałowi, czyli jak prawidłowo dobierać brzmienie (gitara-wzmacniacz-efekty), jak realizować rytm i artykulację oraz wiedza i praktyka z zakresu różnych stylów muzycznych, poznanie cech charakterystycznych niezbędnych do prawidłowego wykonywania muzyki z repertuaru danego zespołu (np. co należy wiedzieć żeby prawidłowo grać muzykę zespołu AC/DC), a także jak komponować i aranżować własną muzykę. Mile widziane osoby dorosłe oraz młodzież (od 13 roku życia)

Opłata: 150 zł/m-c
Minimalny wiek uczestnika: 13 lat
Zajęcia indywidualne, godzina do ustalenia z instruktorem
Dzień: środa, od 16.30
Czas zajęć: 45 minut

Instruktor Tomasz Szczepaniak - koncertował z gwiazdami polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej,lider zespołów instrumentalno-wokalnych, kompozytor i aranżer, wykładowca warsztatówmuzycznych oraz wieloletni pedagog. Laureat nagród muzycznych.

Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

**Zajęcia online przez platformę internetową. Na podany adres e-mail dostaną Państwo zaproszenie do zajęć.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również