Lista zajęć Wytnij i wklej - kolaż z motywami Młocin • online

Wytnij i wklej - kolaż z motywami Młocin • online

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Uwolnij wyobraźnię i stwórz niepowtarzalny obraz w technice kolażu.
Do wykonania prac wykorzystamy stare fotografie Młocin, archiwalne plakaty, ryciny i inne mniej oczywiste materiały. To świetna okazja, aby połączyć frajdę tworzenia z poznawaniem lokalnej historii.

**Przygotujemy dla Was zestaw wydruków i materiałów plastycznych, za pomocą których stworzycie własne prace.
Pakiety dostarczymy do Twojego domu na terenie Młocin.

Informacja dla osób spoza Młocin - jest możliwość przesłania plików w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku.

Oprócz dostarczonych przez nas materiałów potrzebne będą:

  • klej do papieru
  • nożyczki
  • nożyk do papieru
  • podkładka do wycinania

**Warsztat bezpłatny.
Termin: 16 grudnia | godzina 18:00-18:30.
Zapisy do 14 grudnia.
Liczba pakietów z materiałami ograniczona.
Link do transmisji warsztatu prześlemy drogą mailową.

Prowadzenie: Karolina Witowska: artystka interdyscyplinarna i graficzka. Realizuje projekty z pogranicza rysunku, designu i instalacji. W swojej twórczości odnosi się do relacji międzyludzkich w przestrzeni publicznej. Twórczyni wielu autorskich warsztatów artystycznych oraz projektów społeczno-kulturalnych. Instruktorka arteterapii, pedagożka z doświadczeniem w pracy z młodzieżą i studentami. Zwolenniczka szybkich szkiców i prac w emocjonalnym napięciu. Autorka żartobliwych rysunków - sucharów. Jako graficzka realizuje się we współpracy z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, tworząc kompleksowe identyfikacje projektów, specjalizuje się w logo, plakatach, ilustracji, małych publikacjach. Prowadziła pracownię rysunku i malarstwa oraz ilustracji w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na Wydziale Grafiki oraz pracowała w szkołach: podstawowej i gimnazjum. Od niedawna związana jest z Teatrem Guliwer.

Absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom „Mieszkaństwo” obroniła z wyróżnieniem rektorskim w pracowni grafiki wydawniczej prof. Lecha Majewskiego. Absolwentka studiów podyplomowych „Sztuka, przestrzeń publiczna i demokracja-relacje i możliwości” na SWPS, studiów pedagogicznych oraz kursów instruktorskich arteterapii.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również