Lista zajęć Odnowa- krąg kobiet online

Odnowa- krąg kobiet online

Kategoria

inne / inne

Opis

Każdy dzień jest nowym początkiem, ale Nowy Rok jest szczególnie doskonałą okazją by się zatrzymać w pędzie życia, zobaczyć gdzie teraz jesteś, a gdzie chcesz być. To doskonały moment by poszukać inspiracji do kreowania pięknego, radosnego życia w przepływie i odkrycia swoich zasobów, które pomogą Ci tam dotrzeć.
Zapraszamy Cię do bezpiecznej przestrzeni Kręgu Kobiet online - miejsca na zatrzymanie się, na ucieczkę od codzienności, na porozmawianie o tym co ważne i na zwyczajne bycie w gronie wspierających kobiet. Doświadczysz tu zrozumienia, wzmocnienia, wsparcia i inspiracji. Podaruj sobie ten karmiący czas by zadbać o siebie i się wzmocnić. Potrzebujemy tego szczególnie teraz, gdy emocji dużo i okazji do spotykania się mniej.
Czego doświadczysz?
•Zaczniemy od wyciszenia umysłu i skontaktowania się z ciałem poprzez praktykę oddechowo-relaksacyjną.
•W kręgu podzielimy się tym z czym jesteśmy, wypowiemy swoje marzenia i plany formułując intencje i zasilimy je w Kręgu zapalając świece.
•Zrobimy arteterapeutyczną praktykę, która pomoże nam lepiej poznać siebie i swoje zasoby.
•Na koniec w głębokiej relaksacji połączymy się z przestrzenią serca i naszą kobiecą mocą by z tego miejsca kreować i spełniać swoje marzenia i plany.
Jak się przygotować do kręgu online?
•Znajdź przestrzeń w mieszkaniu, gdzie czujesz się komfortowo. Weź ciepły koc, poduszkę. Zadbaj o swoją wygodę.
•Zaparz sobie ulubioną herbatę
•Przygotuj świeczkę i zapałki. Zapalimy świece razem z intencją
Przygotuj kartkę format A4 i kredki lub flamastry
•Wycisz telefon i poproś domowników o 90 minut czasu dla siebie. Wyjaśnij że to dla Ciebie ważne i potrzebne byś mogła odpocząć i naładować baterie
•Najlepiej połącz się z telefonu lub komputera z kamerą byś mogła aktywnie uczestniczyć w spotkaniu. Byś mogła nie tylko widzieć ale też być widzianą
•Spotkanie odbędzie się w zamkniętym pokoju aplikacji ZOOM. Link i hasło do spotkania zostaną podane wcześniej. Zaloguj się kilka minut wcześniej byśmy mogły zacząć punktualnie.
Prowadzenie Sylwia Buczak
Jestem instruktorką relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutką i Aromacoachem.
Prowadzę zajęcia i warsztaty z naturalnych sposobów przywracania równowagi psychofizycznej i osiągania dobrostanu. Wspieram w poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. Siostrzeństwo i Kręgi Kobiet są mi bardzo bliskie. Uwielbiam dzielić się z kobietami, wzmacniać je i pomagać im odkrywać pełnię swojego potencjału.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
07.01.2021
Warszawa,
Sala Radość

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również