Lista zajęć Blisko mamy: Jak budować poczucie własnej wartości u dzieci

Blisko mamy: Jak budować poczucie własnej wartości u dzieci

Kategoria

inne / inne

Opis

Blisko Mamy to cykl specjalistycznych warsztatów dotyczących praktycznych aspektów wychowania dzieci. Każdorazowo tematyka jest inna i konsultowana na spotkaniach z uczestniczkami, aby warsztaty faktycznie odpowiadały ich potrzebom i problemom, z którymi spotykają się podczas macierzyństwa.

Spotkanie styczniowe to temat bliski sercu każdego rodzica. O tym jak dogadać się z własnymi dziećmi opowie trenerka, pedagog Anna Kasprzycka – założycielka Pracowni Rodzina w Relacji.

Spotkanie poświęcimy tematowi, który rozgrzewa rodziców – o budowaniu poczucia własnej wartości. Zdrowe poczucie własnej wartości pozwala rozwijać swój potencjał, wykorzystywać własne talenty, ale jest również ważne w naszym życiu społecznym. To dzięki niemu budujemy jakościowe i satysfakcjonujące relacje z ludźmi, funkcjonujemy zgodnie z wartościami. Poczucie własnej wartości stanowi też psychospołeczny system odpornościowy człowieka.
Warto wiedzieć, jak towarzyszyć dziecku w sposób konstruktywny – wspierać budowanie własnej wartości, ale nie „rozpuszczać”. Odróżniać poczucie własnej wartości od pewności siebie. Komunikować się, dając bezcenne informacje zwrotne dla dziecka, a przy okazji – dowiadywać się więcej o sobie!

Koszt: 10 zł.
16 stycznia 2021, g. 10.00-12.00

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
16.01.2021
2 godz. Warszawa,
Online

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również