Lista zajęć Agnieszka Saks Familijna Galeria Sztuki

Familijna Galeria Sztuki

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Familijna galeria sztuki nowoczesnej – to kompletowanie osobistych dzieł według recepty Kandynskiego, Pollocka a nawet Malewicza. Żeby stać się posiadaczem dzieła sztuki, nie musisz mieć milionów na koncie. Wystarczy Twoje zaangażowanie.
Potrzebne materiały to zasobnik, w którym masz: flamastry, kredki, tusz, farby plakatowe lub akwarelowe, taśmę klejącą, cyrkiel. Przydadzą się suche i tłuste pastele, atrament i stalówka z obsadką albo pióro wieczne z czarnym atramentem i nożyczki, inspiracja i kilka kartek cienkopis, farba i flamaster oraz taśma maskująca.

Instruktor

Agnieszka Saks

Agnieszka
Saks

Artysta plastyk

Dyplom z projektowania graficznego w Europejskiej akademii Sztuk, rozszerzony o aneks z grafiki warsztatowej uzyskała w 2001 w pracowniach prof. Mieczysława Wasilewskiego i dr Waldemara Szysza. Kształciła się pod okiem wielu wybitnych pedagogów i artystów (Franciszka Starowieyskiego, Izabelli Galickiej, Barbary Szubińskiej, Wiktora Zina). Absolwentka Studium Pedagogicznego w zakresie kształcenia plastycznego w A.S.P. w Warszawie. Lubi podkreślać, że jej działalność pedagogiczna i artystyczna to „coś więcej niż praca” – to jej pasja. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów plastycznych dla wszystkich grup wiekowych. Jest autorką i koordynatorką projektu Picasso Woli - wakacyjnych warsztatów, prowadzonych w Wolskim Centrum Kultury. Współtwórczyni i współprowadząca projektu Ekosystem łączącego zagadnienia ekologiczne ze sztuką. Współpracowała i robiła rysunki dla Burson-Marsteller Poland, Saatchi &Satchi, dla tygodnika WPROST oraz ilustracje dla miesięcznika Mój pies, FOKUS, Home& Market i wielu innych. Obecnie tworzy wyłącznie dla siebie, co daje największą satysfakcję i wiele radości. Sztuka, oprócz miłości, wypełnia całe jej życie.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
17:00


# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 śr, 01:00
03.02.2021
1 godz. 17:00 Internet,
Online
2 śr, 01:00
10.02.2021
1 godz. 17:00 Internet,
Online
3 śr, 01:00
17.02.2021
1 godz. 17:00 Internet,
Online
4 śr, 01:00
24.02.2021
1 godz. 17:00 Internet,
Online

Recenzje

brak recenzji