Lista zajęć Sedes to nie kosz na śmieci (ON-LINE)

Sedes to nie kosz na śmieci (ON-LINE)

Kategoria

edukacja / inne

Opis

"Sedes to nie kosz na śmieci"

Zapraszamy najmłodszych na zajęcia edukacyjne z MPWiK na temat roli wody oraz tego na jakie przeszkody może trafić po drodze. Jest to blok dedykowany tematowi rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z kanalizacji. Dzięki warsztatom zgłębimy tajemnice podziemnego życia wody, którego nie widzimy na co dzień.

"Nasza spółka od wielu lat prowadzi projekt edukacyjny, którego zadaniem jest spopularyzowanie wiedzy na temat ścieków, sposobu ich oczyszczania oraz odpowiedniego zachowania w toalecie, w tym nie wrzucania śmieci do toalety i nadużywania detergentów” – dodaje rzecznik prasowy MPWiK

Nowoczesna i interaktywna forma edukacji ekologicznej skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W ich trakcie będą wykorzystane m.in. prezentacje, filmy i quizy.

Wyrzucane do sedesu śmieci mogą spowodować zapchanie kanalizacji oraz doprowadzić do poważnej awarii, której usunięcie bywa nieprzyjemne i bardzo kosztowne. Taki zator może sprawić, że ścieki cofną się i zaleją mieszkanie, ogród lub ulicę, powodując duże straty materialne i zanieczyszczenie środowiska.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci - klasy 4-8.

Udział bezpłatny/obowiązują zapisy

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams (nie wymaga się instalowania programu). Osoby zapisane otrzymają link do zajęć drogą mailową.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 wt, 10:00
23.02.2021
45 min. Warszawa,
Służewski Dom Kultury (SDK) - ON-LINE

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również