Lista zajęć Zimowe spotkania organizacyjne/Dołącz do Wspólnego Ogrodu!

Zimowe spotkania organizacyjne/Dołącz do Wspólnego Ogrodu!

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Zimowe spotkania organizacyjne/Dołącz do Wspólnego Ogrodu!

Luty poświęcimy spotkaniom poznawczo-organizacyjnym :)

Zapraszamy wszystkie osoby, które działają z nami od lat oraz te, które chcą dołączyć w sezonie 2021 . Wspólnie zaplanujemy nasz ogród oraz wymienimy się pomysłami na nadchodzący sezon. Zrobimy wiosenne porządki, zaprojektujemy i przygotujemy grządki.

Wspólny Ogród to miejsce, w którym metodą prób i błędów uczymy się uprawy warzyw, owoców i ziół starając się pozostać w możliwie największej harmonii z innymi organizmami, które zamieszkują nasz teren. Sami robimy kompost oraz preparaty przeciwko szkodnikom, sami przygotowujemy część sadzonek oraz przetwarzamy nasze plony w kuchni plenerowej i piecu glinianym. W weekendy w ogrodzie odbywają się warsztaty i szkolenia oraz wspólne leżakowanie.

W każdą lutową sobotę spotykamy się w saloniku literackim SDK, skąd ruszymy do Wspólnego Ogrodu. Z powodów epidemicznych obowiązują zapisy na spotkania.

Masz pytania?
Napisz do nas: ogrod@sdk.waw.pl

Koordynatorka Wspólnego Ogrodu: Kamila Musiatowicz - przyrodniczka z wykształcenia i zamiłowania. Współzałożycielka kilkudziesięciu ogrodów społecznościowych, deszczowych, sensorycznych i edukacyjnych. Od ponad 18 lat związana z organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą, w których zaabsorbowana jest rozwijaniem zielonej strony mocy.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
13_LUTY


# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
13.02.2021
3 godz. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Salon literacki (SDK)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również