Lista zajęć Mali Tropiciele Wielkich Przygód - TrzaskoDźwięki

Mali Tropiciele Wielkich Przygód - TrzaskoDźwięki

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Masz dzieciaki ciekawe świata? Mamy coś dla Was! SUPER WARSZTATY! Twórcze i edukacyjne działania dla dzieci, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki i sztuki. Fascynacja jest pierwszym krokiem na ścieżce wiedzy, dlatego wybierane zagadnienia to przede wszystkim zbiór ciekawostek, które pobudzają wyobraźnię, inspirując dalszy rozwój w wybranym kierunku.

Naszym atutem są otwarci, charyzmatyczni instruktorzy, którzy dzielą się z Małymi Tropicielami nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim pasją, która przenika wszystko, co robią.

W tej edycji usłyszymy “Trzaskodźwięki”, czyli wyjątkowe warsztaty muzyczne dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, podczas których zbudujemy różne instrumenty: małe, duże, tradycyjne i całkiem odjechane, z materiałów przeznaczonych do recyclingu. Stukamy, pukamy dmuchamy, szarpiemy, badamy skąd się bierze dźwięk. Każdy z uczestników będzie mógł zbudować swój wymyślony instrument, nawet całkiem odjazdowy i zabrać ze sobą do domu.

Zapewniamy świetnie wyposażony warsztat narzędziowy oraz większość niezbędnych materiałów montażowych.

Warsztaty prowadzi: Tomasz Manderla – muzyk, sound designer, pedagog, laureat głównej nagrody konkursu kompozytorskiego organizowanego przez Polskie Radio program 2 „Świat cyfry. Świat muzyki”. Laureat nagrody Prezydenta Miasta Rybnika za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej. Twórca i współtwórca muzyki do spektakli, projektów muzyczno-teatralnych, słowno-muzycznych oraz interaktywnych instalacji multimedialnych. Twórca „Laboratorium Trzaskodźwięków”, którego ideą jest przetwarzanie materiałów przeznaczonych do recyklingu, tworzenie instrumentów i obiektów grających, udźwiękawianie przedmiotów codziennego użytku (np. pędzel, ołówek, paletki do gry w tenisa) oraz przetwarzanie odgłosów otaczającejnas przestrzeni za pomocą elektroniki.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji