Lista zajęć WESOŁE LATO 2021 TURNUS IV, GRUPA 1

WESOŁE LATO 2021 TURNUS IV, GRUPA 1

Kategoria

inne / inne

Opis

WAKACYJNA OFERTA DLA DZIECI

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Zapraszamy do twórczego spędzenia wakacji 2021. Oferujemy przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy w plenerze zajęć ceramicznych, ruchowych i artystycznych.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.
Koszt zajęć: 200 zł/os./tydzień

III TURNUS 26-30.07.2021r. Gr. 1.
Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00

PONIEDZIAŁEK – zajęcia kreatywne; Bruxmedia-
Na pierwszym - poniedziałkowym spotkaniu dzieci będą uczestniczyć w ciekawych zajęciach. W zależności od wieku uczestników będą to albo zajęcia techniczne z majsterkowania albo zawody robotów czy długopisy 3D. Możliwe też, że zaproponujemy samodzielne przygotowywanie ekokosmetyków - jeśli będzie takie zaintereswoanie. (Szczegóły w czerwcu.)

WTOREK – taniec; Fast Step-
Uczestnicy mają możliwość poznania podstaw technicznych różnych tańców przy okazji pozytywnie ukierunkowując nadmiar energii, usprawniaj koordynację ruchową, współpracy w grupie.

ŚRODA – zajęcia plastyczne; instruktor: Ula Kowal-Gajewska
Historia sztuki dla dzieci - dzieje bardzo dawne. To spotkanie przybliżające historię jednej z najdawniejszych dyscyplin jaką uprawiał człowiek - sztuki. Proces świadomego tworzenia rozpoczął się całe wieki temu, a przez te wszystkie lata zmieniał się i kształtował, na co dowodem są liczne dzieła, które możemy podziwiać do dziś.

CZWARTEK – zajęcia ruchowe; instruktor: Paweł Zając
Wspólna aktywność podczas gier i zabaw ruchowych, a także do nauka prostych kroków tanecznych, podobnych do tych prezentowanych w teledyskach. To dobra okazja by spożytkować nadmiar energii, poćwiczyć sprawność ruchową, koordynację i muzykalność.

PIĄTEK – warsztaty krawieckie; instruktor: Kacper Tomaszewski
Tańcowała igła z nitką czyli nauka szycia ręcznego, rozwijania kreatywności oraz wyrabiania zdolności manualnych. W czasie zajęć poznamy różne rodzaje ściegów oraz materiałów. Nauczymy się również fastrygować i przyszywać guziki. Wszystkie prace wykonujemy pod opieką nauczyciela, dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo.

UWAGA!: można zapisać się na jeden lub więcej turnusów.

Forma: zajęcia plenerowe (w przypadku niepogody zajęcia zostaną przeniesione do budynku)
Lokalizacja: Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła, ul. Starzyńskiego 21

Zapraszamy do zapisów!

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również