Lista zajęć Łukasz Depa Breaking Academy - PLENER - Boisko Szkolne (ul. Wiertnicza 26)

Breaking Academy - PLENER - Boisko Szkolne (ul. Wiertnicza 26)

Kategoria

taniec / street dance

Opis

Nazwa zajęć: Breaking Academy - nauka tańca breakdance
Instruktor: Break Away (Patryk Czarnecki/Łukasz Depa)
Wiek: 7-14 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godz. 17:30-18:30
Koszt: 15 zł miesięcznie

Zajęcia na boisku szkolnym przy ul. Wiertniczej 26. Zbiórka pod CKW przy ul. Kolegiackiej 3.

W przypadku złej pogody zajęcia są odwołane.

Opis zajęć:
Będziemy poznawać i ćwiczyć elementy tańca breaking (toprock, drop, power moves, freeze i footwork – pokaże i wyjaśnię ;-). Nauczycie się tworzyć z tych elementów rozbudowane sekwencje, wykonywać ruchy oraz kroki na różnych poziomach i łączyć je w jedną płynną formę. Rozwiniecie kreatywność, swój indywidualny charakter i sprawność.
Plan na najbliższe zajęcia przedstawia się następująco: podstawowe kroki w górze (Indian Step, Apache, Crossover) i parterze (Footwork), nauka podstawowych freezów, łączenie podstawowych kroków w parterze z freezami, nauka stania na głowie, nauka stania na rękach oraz szereg ćwiczeń przygotowujących do wykonywania bardziej zaawansowanych elementów tańca breaking. Bardzo ważne są przy tym ćwiczenia rozciągające i siłowe, które wzmacniają tancerza i czynią go bardziej elastycznym, a co za tym idzie mniej podatnym na kontuzje.

Instruktor:
Uwielbiam, gdy dobra zabawa połączona z czystym, rytmicznym tańcem i muzyką wprawiają w zachwyt. Moje zajęcia to bez wątpienia duża porcja inspiracji i wiedzy poparta wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami.
Czekam na Ciebie. Wystarczą dobre chęci, trochę poczucia rytmu, kondycja, gotowość do intensywnych ćwiczeń i można zaczynać.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również