Lista zajęć Trening na tarasie z A. Śliskowską - RADOSNA 11 - plener

Trening na tarasie z A. Śliskowską - RADOSNA 11 - plener

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Trening na tarasie z Agnieszką Śliskowską - Radosna 11
Instruktor: Agnieszka Śliskowska
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: wtorki, godz. 10:00-11:00
Koszt: bezpłatnie

Prosimy o zabieranie ze sobą na zajęcia własnych mat do ćwiczeń (nie ma możliwości podostawienia ich na terenie Centrum Kultury Wilanów)

Planowany start zajęć: 18 maja, pod warunkeim zebrania się grupy.

W przypadku złej pogody zajęcia są odwołane.

Opis zajęć
Ciało aby było sprawne, funkcjonalne i służyło nam dobrze przez długie lata powinno być sprężyste, silne i elastyczne. To daje STRETCHING oraz ćwiczenia mobilizacyjne, które podczas naszych spotkań będę Ci serwować z ogromną przyjemnością bo jest to bardzo efektywna forma pracy z ciałem, którą uwielbiam. Bez względu na to czy: jesteś młodą osobą, studentem, seniorem, amatorem CrossFit'u, biegasz maratony czy trucht dla przyjemności...potrzebujesz tych zajęć! Stretching jest obowiązkowy dla każdego bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Jest uniwersalny. Po nich przestaniesz mieć bóle kręgosłupa, zwiększysz zakresy w stawach, wydłużysz mięśnie, poczujesz się sprawniejsza/szy, codzienne czynności nie będą sprawiały Ci już problemów a Twoje osiągi na innych treningach poprawią się. Każde zajęcia uwieńczone będą przyjemnym relaksem oraz ćwiczeniami oddechowymi. Być może jeszcze tego nie wiesz ale bardzo potrzebujesz tych zajęć. Przyjdź i sprawdź.

Nazywam się Agnieszka Śliskowska i jestem właścicielką Agnieszka Śliskowska Studio Treningu.

Jestem specjalistką i miłośniczką form z nurtu Body&Mind, do których należą m.in. Pilates i BODYART, których jestem nauczycielem. Jestem też trenerem personalnym oraz konsultantem żywieniowym. W ciągu 20-tu lat mojej kariery zawodowej zrobiłam mnóstwo szkoleń u polskich i zagranicznych szkoleniowców, które są dla mnie narzędziami do pracy z podopiecznymi. Miałam możliwość pracować jako manager w klubie fitness oraz byłam prezenterem i szkoleniowcem dużej szkoły uczącej przyszłych instruktorów. Moje motto: "Dzielić się wiedzą to sztuka, dzielić się doświadczeniem - odwaga. Podzielić się sercem i osobistą energią to miłość do drugiego człowieka". Zapraszam do mojego świata mądrej aktywności ruchowej, niech stanie się też Twoim.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również