Lista zajęć Łukasz Depa Akrobatyka Radosna 11

Akrobatyka Radosna 11

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Nazwa zajęć: Akrobatyka
Prowadzący: Rafał Żółciński
Wiek: 4-14 lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek i/lub środa 16.30-17.15 (4 - 6 lat)
poniedziałek i/lub środa 17.20 - 18.20 (7 - 9 lat)
poniedziałek i/lub środa 18.30 - 19.30 (10 - 14 lat)
Koszt:"1 wejście 30 zł
1 x tyg. 100 zł/m-c lub 2 x tyg. 150 zł/m-c (4-6 lat)
1 x tyg. 110 zł/m-c lub 2 x tyg. 160 zł/m-c (7-14 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.
Opis zajęć:
Zapraszamy dzieci na zajęcia akrobatyki. Na specjalnie wyposażonej sali dziecko rozwinie nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu cech motorycznych.
Akrobatyka oraz gimnastyka od podstaw, czyli nauka zdrowych wzorców zachowań i prawidłowy rozwój ciała poprzez wzmocnienie i ukształtowanie postawy. Na zajęciach skupimy się na kształtowaniu koordynacji ruchowej i gibkości, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak stanie i chodzenia na rękach, mostki, piramidki oraz, w późniejszym etapie, przerzuty oraz inne akrobatyczne ewolucje.
Poglądowy plan zajęć: ● balans i równowaga m.in. (stanie na rękach, głowie, mostek) ● przerzut bokiem oraz w przód i tył ● aranż wykonywanych elementów ● rozciąganie
Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników. Uczymy się poprzez zabawę, ale nie zapominamy o zaangażowaniu i dobrym humorze :-)
Instruktor Akrobatyki: Rafał Żółciński
instruktor/trener akrobatyki, parkouru i trickingu. od 15 lat związany z tą dyscypliną sportu. Rafał swoją pasją dzieli się prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 3 do 15 lat. z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika swoich zajęć. Dla najmłodszych treningi organizuje w formie zabawy, która z czasem zmienia się w pełnoprawne treningi na progress. Bardzo dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa podczas zajęć tym samym odpowiedniej rozgrzewki, nauki podstaw gimnastyki, rozciągnięcia i asekuracji wykonywanych elementów....Rafał Żółciński.jpg

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również