Lista zajęć Katarzyna Kryczka Akademia Twórczych Działań Inoj

Akademia Twórczych Działań Inoj

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Data rozpoczęcia zajęć: 1.10.2021

Akademia Twórczych Działań Inoj

zaprasza do przygody z teatrem, śpiewem i tańcem. Podczas zajęć rozwiniesz swój talent, zdobędziesz nowe umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie. Będziesz częścią twórczego zespołu, a pasja, dobre emocje i wypracowana technika zaowocują spektaklem.

Inspiracją naszych działań będzie wiara, nadzieja i miłość.

Uwaga, uwrażliwiamy na dobro i piękno!

W programie: ćwiczenia dykcyjne, interpretacja tekstu i piosenki, kształtowanie słuchu, praca nad rolą, nauka choreografii, zapoznanie z różnymi technikami tańca, rozwijanie plastyki ruchu, pamięci ruchowej, wyobraźni przestrzennej, pokonywanie nieśmiałości i współtworzenie spektaklu.

Czekamy na dzieci i młodzież od 10 do 15 roku życia.

Zajęcia w piątek (blok 2 godzinny)

godz.18:30 –19:30 choreografia/taniec/reżyseria

godz. 19:30-20:30 – wokal/interpretacja tekstu/zadania aktorskie

Koszt: 150 zł miesięcznie

Miejsce:Marecki Ośrodek Kultury, ul. Fabryczna 2 Marki

www.mokmarki.pl

www.inoj.pl

Zajęcia prowadzą:

Katarzyna Kryczka - choreograf, tancerz, nauczyciel, dyplomowany instruktor tańca współczesnego i fitness. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie (Choreografia i Teoria Tańca), Chrześcijańskiej Szkoły Pantomimy, Dramy i Tańca, Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracowała z Teatrem Pantomimy Dar, Stowarzyszeniem Sztukmisja, Studiem Mimów Stefana Niedziałkowskiego, Kompanią Teatralną Mamro, Teatrem 13, studentami Akademii Teatralnej w Warszawie i Teatrem Dramatycznym w Płocku. Dzieli się swoją pasją do teatru, tańca, literatury w szkołach i ośrodkach kultury (Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego, Białołęcki Ośrodek Kultury, Pałac Młodzieży w Warszawie). Autorka spektakli i scenariuszy, współtwórca Teatru Tańca Inoj.

Karol Smulski - aktor, wokalista, muzyk. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi (Wydział Wokalno - Aktorski, specjalność- musical), Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia (w klasie fortepianu), oraz Salezjańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia (w klasie organów). Gra również na saksofonie. Aktualnie współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi występując w musicalach: „Skrzypek na dachu”, „Madagaskar”, „ Miss Saigon”. Był solistą koncertu „ Moniuszko Inaczej”. Związany z Teatrem Muzycznym ARTLAND w Łodzi. Solista licznych koncertów m.in „AŻ Festiwal”, „ Galowy koncert Noworoczny”.

Przyjdź, czekamy na Ciebie!

Cena: 150 zł/miesiąc

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Akademia Inoj piątki


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji