Lista zajęć Beata Kociałkowska Acrodance, środa
Opis
środa
godz. 18.00-19.00 (dzieci, młodzież )
instruktorki: Bartek Oset, Aleksandra Skonieczna
opłata: 125 zł/mies., zajęcia próbne: 30 zł
sala: Czarny łabędź, 316, III piętro (śr, godz. 17.10), Do utraty tchu, 315 a/b, III piętro (śr, godz. 18.20)
To połączenie kilku technik tanecznych, takich jak show dance, freestyle, jazz, hip hop oraz elementów akrobatycznych. Zajęcia przeznaczone przede wszystkim dla osób uczęszczających na akrobatykę, bądź mających umiejętności w tym zakresie. Tworzone tu choreografie, będą wykorzystywać całe spektrum możliwości dzieci a przede wszystkim pozwolą nauczyć się nowych figur tanecznych i akrobatycznych. Oprócz tego będziemy rozwijać wytrwałość, motywację, pewność siebie a przede wszystkim pracę w grupie i odpowiedzialność za innych podczas wykonywania skomplikowanych elementów. Celem grupy jest stworzenie spektakularnego układu taneczno – akrobatycznego.
Instruktor
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
śr, 17:10 08.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
2 |
śr, 18:20 08.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
3 |
śr, 17:10 15.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
4 |
śr, 18:20 15.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
5 |
śr, 17:10 22.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
6 |
śr, 18:20 22.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
7 |
śr, 17:10 29.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
8 |
śr, 18:20 29.09.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
9 |
śr, 17:10 06.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
10 |
śr, 18:20 06.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
11 |
śr, 17:10 13.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
12 |
śr, 18:20 13.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
13 |
śr, 17:10 20.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
14 |
śr, 18:20 20.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
15 |
śr, 17:10 27.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
16 |
śr, 18:20 27.10.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
17 |
śr, 17:10 03.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
18 |
śr, 18:20 03.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
19 |
śr, 17:10 10.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
20 |
śr, 18:20 10.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
21 |
śr, 17:10 17.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
22 |
śr, 18:20 17.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
23 |
śr, 17:10 24.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
24 |
śr, 18:20 24.11.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
25 |
śr, 17:10 01.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
26 |
śr, 18:20 01.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
27 |
śr, 17:10 08.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
28 |
śr, 18:20 08.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
29 |
śr, 17:10 15.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
30 |
śr, 18:20 15.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
31 |
śr, 17:10 22.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
32 |
śr, 18:20 22.12.2021 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
33 |
śr, 17:10 05.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
34 |
śr, 18:20 05.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
35 |
śr, 17:10 12.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
36 |
śr, 18:20 12.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
37 |
śr, 17:10 19.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
38 |
śr, 18:20 19.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
39 |
śr, 17:10 26.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
40 |
śr, 18:20 26.01.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
41 |
śr, 17:10 16.02.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
42 |
śr, 18:20 16.02.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
43 |
śr, 17:10 23.02.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
44 |
śr, 18:20 23.02.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
45 |
śr, 17:10 02.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
46 |
śr, 18:20 02.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
47 |
śr, 17:10 09.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
48 |
śr, 18:20 09.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
49 |
śr, 17:10 16.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
50 |
śr, 18:20 16.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
51 |
śr, 17:10 23.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
52 |
śr, 18:20 23.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
53 |
śr, 17:10 30.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
54 |
śr, 18:20 30.03.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
55 |
śr, 17:10 06.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
56 |
śr, 18:20 06.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
57 |
śr, 17:10 13.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
58 |
śr, 18:20 13.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
59 |
śr, 17:10 20.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
60 |
śr, 18:20 20.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
61 |
śr, 17:10 27.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
62 |
śr, 18:20 27.04.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
63 |
śr, 17:10 04.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
64 |
śr, 18:20 04.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
65 |
śr, 17:10 11.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
66 |
śr, 18:20 11.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
67 |
śr, 17:10 18.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
68 |
śr, 18:20 18.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
69 |
śr, 17:10 25.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
70 |
śr, 18:20 25.05.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
71 |
śr, 17:10 01.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
72 |
śr, 18:20 01.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
73 |
śr, 17:10 08.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
74 |
śr, 18:20 08.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
75 |
śr, 17:10 15.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
76 |
śr, 18:20 15.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
77 |
śr, 17:10 22.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 17.10-18.10 (dzieci, młodzież, od 6 lat (do decyzji trenera ) do 10 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |
78 |
śr, 18:20 22.06.2022 |
1 godz. | środa godz. 18.00-19.00(dzieci, młodzież, od 7 do 13 lat) |
Warszawa, Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr |