Lista zajęć Róża Cieślińska-Dziekiewicz Emisja głosu i autoprezentacja, wtorek i czwartek

Emisja głosu i autoprezentacja, wtorek i czwartek

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

wtorek
godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca)
czwartek
godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa)
instruktorka: Róża Cieślińska-Dziekiewicz
opłata: 250 zł/mies. zajęcia próbne: 50 zł
sala: Czarny łabędź, 316, III piętro

Warsztat przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poznać swój głos i dzięki temu poznać lepiej siebie. Celem zajęć jest przede wszystkim budowanie swojego wizerunku poprzez głos jak również opanowanie prawidłowej techniki emisji głosu, przestrzegania zasad ortofonii, prawidłowej dykcji i umiejętności interpretacji różnych tekstów tj. poetyckich, informacyjnych itd.

Warsztat jest również dla wszystkich, którzy występują publicznie i chcą tę sztukę doskonalić, ale także dla tych, którzy panicznie boją się i unikają zabierania głosu w szerszym gronie.

Podczas zajęć przyjrzymy się temu, jakie komunikaty wysyłamy odbiorcy naszą postawą, gestem oraz głosem i czy jest to zgodne z naszą intencją. Popracujemy nad tym, w jaki sposób mówić do słuchaczy, aby być z życzliwością i uwagą słuchanymi. Skupimy się nad czytelnością komunikatu, jaki wysyłamy odbiorcy, aby móc wyrażać siebie w sposób jasny, pewny, profesjonalny i przede wszystkim naturalny.

Szczegółowe informacje: roza.dziekiewicz@gmail.com

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa)
wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca)


# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 wt, 19:00
07.09.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
2 czw, 19:30
09.09.2021
2 godz. Spotkanie organizacyjne (rozmowa o stresie i głosie, o oczekiwaniach dot. zajęć, ustalenie reguł). czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
3 wt, 19:00
14.09.2021
2 godz. . wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
4 czw, 19:30
16.09.2021
2 godz. Relaksacja (długa, łączone techniki), ćwiczenia oddechowe (praca przepony). czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
5 wt, 19:00
21.09.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
6 czw, 19:30
23.09.2021
2 godz. Automasaż piłeczkami, ćwiczenia oddechowe, bajka o koguciku i kurce. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
7 wt, 19:00
28.09.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
8 czw, 19:30
30.09.2021
2 godz. Rozgrzewka fizyczna, praca z oddechem (dmuchajka logopedyczna), ćwiczenia na rozluźnienie żuchwy . czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
9 wt, 19:00
05.10.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
10 czw, 19:30
07.10.2021
2 godz. Ćwieczenia oddechowe, mruczenie - poszukiwanie naturalności w głosie. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
11 wt, 19:00
12.10.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
12 czw, 19:30
14.10.2021
2 godz. Praca nad naturalnością wydawanego dźwięku (mruczenie), ćwiczenia oddechowe, otwarcie samogłoskowe. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
13 wt, 19:00
19.10.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
14 czw, 19:30
21.10.2021
2 godz. Ćwiczenia oddechowe (ulotka leku), czołganie się, 1 minuta przed widownią, mój herb. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
15 wt, 19:00
26.10.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
16 czw, 19:30
28.10.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
17 wt, 19:00
02.11.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
18 czw, 19:30
04.11.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
19 wt, 19:00
09.11.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
20 wt, 19:00
16.11.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
21 czw, 19:30
18.11.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
22 wt, 19:00
23.11.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
23 czw, 19:30
25.11.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
24 wt, 19:00
30.11.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
25 czw, 19:30
02.12.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
26 wt, 19:00
07.12.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
27 czw, 19:30
09.12.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
28 wt, 19:00
14.12.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
29 czw, 19:30
16.12.2021
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
30 wt, 19:00
21.12.2021
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
31 wt, 19:00
04.01.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
32 wt, 19:00
11.01.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
33 czw, 19:30
13.01.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
34 wt, 19:00
18.01.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
35 czw, 19:30
20.01.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
36 wt, 19:00
25.01.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
37 czw, 19:30
27.01.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
38 wt, 19:00
15.02.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
39 czw, 19:30
17.02.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
40 wt, 19:00
22.02.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
41 czw, 19:30
24.02.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
42 wt, 19:00
01.03.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
43 czw, 19:30
03.03.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
44 wt, 19:00
08.03.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
45 czw, 19:30
10.03.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
46 wt, 19:00
15.03.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
47 czw, 19:30
17.03.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
48 wt, 19:00
22.03.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
49 czw, 19:30
24.03.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
50 wt, 19:00
29.03.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
51 czw, 19:30
31.03.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
52 wt, 19:00
05.04.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
53 czw, 19:30
07.04.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
54 wt, 19:00
12.04.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
55 czw, 19:30
21.04.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
56 wt, 19:00
26.04.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
57 czw, 19:30
28.04.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
58 czw, 19:30
05.05.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
59 wt, 19:00
10.05.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
60 czw, 19:30
12.05.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
61 wt, 19:00
17.05.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
62 czw, 19:30
19.05.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
63 wt, 19:00
24.05.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
64 czw, 19:30
26.05.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
65 wt, 19:00
31.05.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
66 czw, 19:30
02.06.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
67 wt, 19:00
07.06.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
68 czw, 19:30
09.06.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
69 wt, 19:00
14.06.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
70 wt, 19:00
21.06.2022
2 godz. wtorek godz. 19.00-21.00 (gr. kontynuująca) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
71 czw, 19:30
23.06.2022
2 godz. czwartek godz. 19.30-21.30 (gr. początkowa) Warszawa,
Sala Czarny Łabędź 316, piętro III, DK Kadr
rozwiń

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również