Lista zajęć Pracownia multimedialna Solvay - Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Pracownia multimedialna Solvay - Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Na zajęciach uczestnicy zapoznają się z podstawowymi funkcjami programów Affinity Photo, Affinity Designer i Affinity Publisher.

W Affinity Photo to: lifting zdjęć (zdjęcie portretowe, pejzaż i wnętrze): usuwanie szumów, praca na światłach, obróbka brightness/contrast, obróbka hue/saturation, obróbka kolorów selectives colour; praca na warstwach (tworzenie warstw, tworzenie filtrów warstw, łączenie i tworzenie plików jpg, png i pdf); filtry zdjęć i ich wykorzystanie. W Affinity Photo pracujemy na zadaniach: projekt logo, projekt plakatu i baneru, obróbka zdjęcia.

W Affinity Designer to: tworzenie plików (zgodnie z przeznaczeniem), tworzenie warstw i praca na warstwach, tworzenie obiektów wektorowych na krzywych Béziera i praca z nimi, filtry i ich stosowanie, tworzenie plików wektorowych i bitmapowych. W Affinity Designer pracujemy na zadaniach: projekt plakatu, baneru, ulotki.

W Affinity Publisher to: praca nad publikacją z wykorzystaniem pozostałych programów pakietu (Photo, Designer), skład elektroniczny i przygotowanie publikacji w internecie, skład i przygotowanie publikacji do druku. Zadanie do realizacji podczas zajęć: projekt katologu.

Cena: 90 zł/450 zł/ 900 zł
miesiąc/semestr/rok

Prowadząca:
Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz - Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Malarstwa w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych interesujących się sztuką. Realizuje projekty z zakresu grafiki użytkowej i wydawnictw poligraficznych.

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również