Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Instruktor: Break Away
Dzień i godzina zajęć:
czwartek, godz. 16.45-17.30 (4-6 lat),
czwartek, godz. 17.40-18.40 (7-12 lat).
Koszt: 100 zł miesięcznie (4-6 lat), 110 zł miesięcznie (7-12 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką oraz pracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscypliną sportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowo nabytych umiejętności. Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.
Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Instruktorka Jagoda Bednarek:
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Od ponad 5 lat dyplomowana instruktorka tańca sportowego. Przez wiele lat trenowała również akrobatykę sportową . Umiejętnościami i wiedzą, którą zdobywa na różnych warsztatach uwielbia się dzielić podczas swoich zajęć. Prowadząc zajęcia przywiązuję dużą uwagę do dobrej rozgrzewki, doskonalenia techniki i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika zajęć. Świetnie odnajduję się w każdy stylu tańca natomiast najbliższy sercu jest taniec współczesny. Różnorodność doświadczeń pozwala jej na wyjście poza typowe schematy, co czyni jej zajęcia bardzo urozmaiconymi.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również