Lista zajęć Balerinki - Kolegiacka

Balerinki - Kolegiacka

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Nazwa zajęć: Balerinki
Prowadzący: Bogna Srebrny
Dzień i godz zajęć:
czwartek 17.10-17.55 (4-6 lat),
czwartek 18.00-18.45 (7- 9 lat)
Koszt: 90 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Start zajęć (grupa 4-6 lat): 16.09.2021 (zachęcamy do zapisu na starszą grupę!)

Opis zajęć
Zajęcia z techniki tańca klasycznego (balet) dla dzieci. Lekcja składa się z elementów gimnastyki baletowej (barre au sol) i rozciągania, ćwiczeń przy drążku i na środku sali, rytmiki oraz elementów choreografii baletowych. W starszych grupach rozpoczynamy naukę tańca na pointach (na palcach).

Na zajęciach poznajemy adekwatne do wieku kroki baletowe (tzw. pas) oraz uczymy się wykonywać je w krótkich choreografiach scenicznych. Technika tańca klasycznego kształtuje prawidłową postawę, równowagę i elastyczność, rozwija grację, słuch muzyczny, uwrażliwia na piękno. W miarę możliwości roczny cykl zajęć powinien zakończyć się uroczystym koncertem finałowym wszystkich grup tanecznych.

Instruktor:
Bogna Srebrny - instruktor tańca z międzynarodowym certyfikatem. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć baletowych z dziećmi. Dokształcała się w prywatnych szkołach baletowych pod okiem najlepszych specjalistów. Jest pasjonatką tańca klasycznego i prawidłowego rozwoju ruchowego dzieci. Zależy jej, żeby poznały piękno baletu przez zabawę przy muzyce z ich ulubionych bajek Disneya.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również