Teatr Nandu

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Teatr to sposób na rozwój, który trwa, tutaj wyobraźnia otwiera horyzont innej rzeczywistości. Młodzi aktorzy teatrów Kiwi, Nandu i Kazuar uczą się z wielkim zaangażowaniem, a nabyte umiejętności wykorzystują w przedstawieniach, wieńczących kolejne lata współpracy ze wspaniałymi instruktorami. Teatr Korzeni powstał jako odpowiedź na zainteresowanie tą formą rozwoju obserwowane wśród dorosłych osób.
Odkrywanie tajników teatru poprzez zabawę, ruch, słowo, rekwizyt. Kreowanie postaci i scenicznej rzeczywistości w bajkowych spektaklach. Emocje na scenie i improwizacje. Wszystko to co sprawia radość podczas tworzenia spektakli i wielkie emocje na scenie, w których można sprawdzić i odnaleźć siebie.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA - wrzesień 2021 - czerwiec 2022:

Grupa dla dzieci 7-13 lat, środy 16:30-18:00, Sala Widowiskowa Parter

Cena 40 zł/m-c (grupa 7-13l.) – Teatr Nandu

Instruktor

Instruktorka teatralna, artystka, pedagożka, animatorka społeczno-kulturalna, aktorka, a wolnych chwilach poetka. Przez całe życie związana ze sceną, szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną, a w szczególności z edukacją teatralną. W teatrze bardzo ważne są dla niej emocje i prawda, które aktor chce przekazać widzowi.
Absolwentka Animacji Społeczno-Kulturalnej na wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji. Obecnie studentka II st. Edukacji Kulturalnej. Działa również jako Specjalistka ds. Artystycznych w Stowarzyszeniu “Słowem w Twarz”. W 2020-2021 aktywnie działała w programie Partnerek Teatroteki Szkolnej Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Recenzje

brak recenzji