Lista zajęć Krystyna Poźniak Architektura. Studio Architektury Kreska

Architektura. Studio Architektury Kreska

Opis

Studio Architektury Kreska - warsztaty są skierowane do osób zainteresowanych szeroko rozumianym pojęciem „architektury”, w szczególności do młodzieży chcącej studiować architekturę i urbanistykę, projektowanie wnętrz, zieleni, krajobrazu. Zapraszamy także osoby pragnące zapoznać się szczegółowo z tą problematyką, bez podjęcia działań w kierunku zdobycia zawodu architekta.  W programie znajdą się m.in.: zasady rysunku architektonicznego, podstawy perspektywy w architekturze, podstawy projektowania architektonicznego, wybrane elementy historii i filozofii architektury. Adresatem oferty jest młodzież szkół średnich, także studenci lub osoby dorosłe bez ograniczeń wiekowych.

Spotkanie organizacyjne 27.09 o godzinie 17.00.

Zajęcia dla młodzieży szkół średnich, studentów oraz dorosłych odbywają się jeden raz w tygodniu w czwartki po 180 minut opłata: 650,00 zł/1300 zł opłata semestralna/roczna
pierwsza zajęcia 30 września godz. 17.00-20.00

*Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8)  odbywają się jeden raz w tygodniu w piątki po 90 minut.opłata: 450zł/900 zł, opłata semestralna/roczna
pierwsza zajęcia 1 października godz. 16.00-17.30

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

**
Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od mniejszej liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30 Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Krystyna Poźniak - mgr inż. arch. z uprawnieniami do projektowania i 18-letnią praktyką projektową. Jako nauczyciel pracuje od 32 lat.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również