Lista zajęć Dariusz Cywka Warsztaty teatralne: Teatrzyk nieduży

Warsztaty teatralne: Teatrzyk nieduży

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

WARSZTATY TEATRALNE: TEATRZYK NIEDUŻY

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na zajęciach dzieci poznają tajniki sztuki teatralnej poprzez zabawę. Udział w warsztatach pobudza wszechstronny rozwoju dziecka, poprzez ćwiczenia ruchowe i gry dramatyczne, bazujące na naturalnej ekspresji dziecka. Ćwiczymy kształtowanie prawidłowej wymowy i ćwiczenie pamięci podczas pracy z tekstem. Podczas zajęć dużą uwagę kładziemy na rozwijanie kreatywności, pewności siebie uczestników, przy jednoczesnym poszerzaniu umiejętności pracy w grupie.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-6 lat,
odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut: czwartki godz. 16.00-17.30- Grupa zawieszona!
opłata: 60 zł/260 zł/500zł
opłata miesięczna/semestralna/roczna
Zajęcia rozpoczynaja się 7 października
GRUPA ZAWIESZONA!**

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas zajęć uczestnicy poznają warsztat aktorskie. Pracują nad prawidłową dykcją i emisją głosu. Wykonują ćwiczenia ruchowe z elementami pantomimy, pracują z tekstem literackim. Udział w warsztatach rozwija twórcze myślenie poprzez ćwiczenia dramowe i improwizacje, wzmacnia pewności siebie i rozwija umiejętności pracy w grupie, podczas tworzenia etiud i małych form teatralnych.

*Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat, 
odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut: wtorki godz. 16.00 -17.30
opłata: 60 zł/260 zł/500 zł

  • opłata miesięczna/semestralna/roczna
    Zajęcia rozpoczynaja się 5 października

Ważne: Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od mniejszej liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy. Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

**Prowadzenie: Darek Cywka

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również