Lista zajęć Maja Żuchowska Nauka gry na skrzypcach- Maja Żuchowska

Nauka gry na skrzypcach- Maja Żuchowska

Opis

Nauka gry na skrzypcach  - od 5 roku życia, bez górnego limitu wieku. Zajęcia skierowane są do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze skrzypcami, jak również do bardziej zaawansowanych skrzypków, chcących doskonalić swój warsztat. Podczas zajęć oprócz rozwijania techniki gry na instrumencie, poznawania podstaw zapisu nutowego i zasad muzyki, ćwiczymy słuch, koordynację ruchową, pamięć. Rozwijamy wrażliwość i poczucie estetyki. Repertuar i metoda nauczania dostosowane są do wieku, możliwości i gustu Ucznia.

Zapraszamy na lekcje indywidualne, termin zajęć ustalany jest w Dziale Organizacji Imprez i Edukacji: osobiście, telefonicznie: 12 6563670 wew. 30, mailowo: edukacja@ckpodgorza.pl

opłata:
33 zł -1 lekcja 30 min
38 zł -1 lekcja 45 min

Prowadzący: Maja Żuchowska – pracę z dziećmi rozpoczęła w 2016 r. ucząc dzieci gry na pianinie i skrzypcach w Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach. Następnie współpracowała ze szkołą prywatną „Bravissimo”, w której prowadziła zajęcia indywidualne nauki gry na pianinie i skrzypcach oraz zajęcia grupowe z rytmiki. Prowadziła także zajęcia autorskie „Maja na pięciolinii” w żłobku „Uśmiechnięty domek”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również