Lista zajęć Maja Żuchowska Nauka gry na pianinie, keyboardzie - Maja Żuchowska

Nauka gry na pianinie, keyboardzie - Maja Żuchowska

Opis

Nauka gry na na pianinie - od 4 roku życia bez górnych ograniczeń wiekowych. Zajęcia skierowane są do osób rozpoczynających naukę gry na pianinie od podstaw oraz bardziej zaawansowanych pianistów, chcących doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia są też okazją do opanowania podstaw notacji muzycznej, śpiewu przy akompaniamencie pianina, poznania zróżnicowanego repertuaru muzycznego. Program zajęć i metoda nauczania dostosowane są indywidualnie do każdego Ucznia - jego wieku, możliwości, zainteresowań muzycznych.

Zapraszamy na lekcje indywidualne, termin zajęć ustalany jest w Punkcie Informacyjnym: osobiście, telefonicznie: 12 6563670 wew. 30, mailowo: edukacja@ckpodgorza.pl

opłata:
33 zł - 1 lekcja 30 min
38 zł - 1 lekcja 45 min

Prowadzący: Prowadzący: Maja Żuchowska – pracę z dziećmi rozpoczęła w 2016 r. ucząc dzieci gry na pianinie i skrzypcach w Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach. Następnie współpracowała ze szkołą prywatną „Bravissimo”, w której prowadziła zajęcia indywidualne nauki gry na pianinie i skrzypcach oraz zajęcia grupowe z rytmiki. Prowadziła także zajęcia autorskie „Maja na pięciolinii” w żłobku „Uśmiechnięty domek”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również