Latino mix - ALTO

Kategoria

taniec / latino

Opis

Nazwa zajęć: Latino mix
Instruktor: Yassel Llanos
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek, godz. 19:30-20:30
Koszt: 100 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny,Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold.

Opis zajęć:
Na zajęciach poznacie kroki podstawowe oraz bardziej skomplikowane figury ekspresyjnej salsy, sensualnej i zmysłowej bachaty, kokieteryjnej chá chá chá, szalonej samby oraz energetycznego reguetónu. Zajęcia pełne dobrej zabawy i energii powoli zrelaksować się po dniu pracy. Wszystkie tańce pozwalają tancerzom wyrazić radość i zadowolenie poprzez wiele różnych figur. Podczas zajęć nauczycie się także krótkich choreografii, które później można swobodnie wykorzystać na parkiecie. Doskonałą zabawę zapewni wspaniały tancerz z Kuby - Yassel.

Instruktor:
Yassel Llanos - Kubański tancerz, instruktor i choreograf, absolwent prestiżowej szkoły artystycznej Escuela Nacional de Arte w Hawanie i Santa Clara. Wiele lat współpracował z najbardziej znaną na Kubie grupą tańca folklorystycznego – Conjunto Folklórico Nacional de Cuba w Hawanie, z którą występował na deskach wielu teatrów na Kubie i w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Pracując jako tancerz m.in. z prestiżowym Cabaret Continental w Varadero, uczestniczył w wielu przedstawieniach i spektaklach na Kubie i w Europie, do wielu z nich sam tworzył choreografie. Od 2009 r. trenuje grupy choreograficzne i profesjonalnych tancerzy, układając dla nich również choreografie na pokazy i konkursy taneczne.

Recenzje

Justyna R.
18.10.2021 21:59

Inni klienci oglądali również