Lista zajęć Kamila Janaszek-Hańska Rytmika (K.Janaszek-Hańska) - ALTO

Rytmika (K.Janaszek-Hańska) - ALTO

Kategoria

muzyka / rytmika

Opis

Nazwa zajęć Rytmiczno-umuzykalniające
Prowadzący Kamila Janaszek-Hańska
Wiek 1-3 lata
Dzień i godzina piątek godz.10.00-10.45
Koszt 90 zł miesięcznie (1xtyg)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, Legitymacji Emeryta-Rencisty ZUS. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach idywidualnych.

Opis zajęć
Zajęcia muzyczne inspirowane m. in. treningiem słuchowym M. Krawczun, a także metodą C. Orffa. Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz ich opiekunów czy rodzeństwa.
Na zajęciach słuchamy i to nie tylko muzyki, ale także dźwięków otoczenia. Oprócz tego gramy, śpiewamy, tańczymy, a wszystko wspólnie z rodzicami. Dzięki temu dzieci zapoznają się z muzyką i rytme, ćwiczą słuch, naśladownictwo, pobudzają zmysły i swoją aktywność fizyczną, a także udoskonalają umiejętność wykonywania poleceń, poprawiają pamięć, a wszystko dzięki wspaniałej zabawie i muzyce. Warsztaty nastawione są na kierowanie interakcją dziecka z rodzicem/rodzeństwem, dzięki czemu nasze pociechy uczą się wspólnej zabawy.

Instruktor
Kamila Janaszek-Hańska, z wykształcenia kulturoznawca, a także menadżer kultury. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia. Od ponad 20 lat współpracuje z warszawskim Teatrem Kontrapunkt, gdzie występuje oraz reżyseruje, a także prowadziła warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów. Współpracowała ze Stowarzyszeniem na rzecz Kultury Młodzieżowej Aktywacja. Jako instruktor teatralny prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i seniorów. Obecnie jest na ostatnim roku Podyplomowych Studiów Logopedycznych. Ukończyła wiele szkoleń z tego zakresu, a także z zakresu psychologii dziecięcej, arteterapii oraz rozwoju dzieci (w tym rozwoju komunikacji). Dodatkowo, stale uczestniczy w szkoleniach z umuzykalniania oraz rytmizacji dzieci. Jej pasją jest zarówno to, co wiąże się ze sceną, jak i wspieranie dzieci i młodzieży w prawidłowym rozwoju komunikacji. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również