Lista zajęć Kamil Jaros Studio wokalne - GROOVE ART

Studio wokalne - GROOVE ART

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: Termin do uzgodnienia z instruktorem
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Opłata: 45 min/1xtyg: 140 zł/m-c
30 min/1xtyg: 100 zł/m-c
Opłata dla członków chóru BLACK HILLS - 30 min/1xtyg: 50 zł

Indywidualne zajęcia wokalne przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują ćwiczenia oddechowe, impostację głosu, ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne, wprawki wokalne, ćwiczenia intonacyjne kształtujące słuch, pracę z mikrofonem, pracę z repertuarem i interpretację piosenki. Celem ćwiczeń jest postawienie i podparcie głosu, posługiwanie się głosem przy prawidłowej emisji, poprawę jego dźwięczności dzięki usprawnieniu pracy rezonatorów, poszerzenie skali, uzyskanie mixu wokalnego (praca dwoma rejestrami), uzyskanie prawidłowego brzmienia samogłosek, poprawę wyrazistości artykulacyjnej i uświadomienie, że każdą piosenkę należy interpretować aby przekazywać emocje. Uczestnik zajęć ma również posiąść wiedzę w jaki sposób dbać o głos aby go nie nadwyrężać i forsować.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

- Zapisy od 5 września
- Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy
- O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy Państwa sms-em

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Pedagog, muzyk, wokalista, trener wokalny, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wydziału wokalno-estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału pedagogicznego Akademii Pedagogiki Specjalnej. Nauczyciel śpiewu, reżyser spektakli dla dzieci oraz kierownik zespołu wokalnego gospel w ADZIE. Zajmuje się również koordynowaniem i reżyserią projektów kulturalnych. Występuje w musicalach Teatru Muzycznego Tintilo (sceny Teatru Rampa), gdzie również jest trenerem wokalnym aktorów. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. W 2011 roku brał udział w I edycji Bitwy na Głosy w zespole Nataszy Urbańskiej. Specjalizuje się w nauce emisji głosu oraz dykcji i wyrazistości wymowy.

Recenzje

Błażej K.
08.10.2021 17:22

Inni klienci oglądali również