Lista zajęć Kamil Jaros Zespół wokalny Coroloco

Zespół wokalny Coroloco

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: piątek g. 15.00-16.30

Opłata: 80 zł/m-c

Podczas zajęć kształtujemy emisję głosu, dykcje, słuch muzyczny i zespołowe śpiewanie. Projekt zespołu wokalnego zakłada angażowanie się w różne inicjatywy artystyczne. Przygotowywany repertuar zespół będzie mógł zaprezentować podczas różnych wydarzeń i projektów kulturalnych. W ubiegłych latach dzieci z Artystycznego Domu Animacji, dzięki nawiązanej współpracy z wydawnictwem Nowa Era, mogły nagrywać płyty z piosenkami w studiu Polskiego Radia. Płyty stanowią obecnie dodatek do podręczników nauczycielskich. Istnieją zatem przesłanki, że powołanie młodzieżowo-dziecięcego zespołu wokalnego może spotkać się z dużym zainteresowaniem w zakresie edukacji muzycznej i kulturalnej. Zajęcia dedykowane lokalnej społeczności ale także ludziom spoza dzielnicy chcącym nawiązać współpracę.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

- Zapisy od 5 września
- Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy
- O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy Państwa sms-em

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.*

Instruktor

Pedagog, muzyk, wokalista, trener wokalny, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wydziału wokalno-estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału pedagogicznego Akademii Pedagogiki Specjalnej. Nauczyciel śpiewu, reżyser spektakli dla dzieci oraz kierownik zespołu wokalnego gospel w ADZIE. Zajmuje się również koordynowaniem i reżyserią projektów kulturalnych. Występuje w musicalach Teatru Muzycznego Tintilo (sceny Teatru Rampa), gdzie również jest trenerem wokalnym aktorów. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. W 2011 roku brał udział w I edycji Bitwy na Głosy w zespole Nataszy Urbańskiej. Specjalizuje się w nauce emisji głosu oraz dykcji i wyrazistości wymowy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również