Lista zajęć Marcin Chrzanowski Gitara Klasyczna - Górczewska

Gitara Klasyczna - Górczewska

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Nauczanie gry na gitarze ma na celu nie tylko zapoznanie ucznia z podstawowymi technikami gry na tym instrumencie i doskonalenie tych technik, lecz także rozwijanie wrażliwości muzycznej uczestnika zajęć, zapoznanie go z różnymi rodzajami muzyki, takimi jak muzyka klasyczna, jazz, rock, pop oraz zachęcenie ucznia do samodzielnego poszukiwania interesujących dla niego utworów wśród różnych stylów muzycznych. Materiał dydaktyczny dobierany jest z uwzględnieniem wieku i poziomu ucznia, a także jego zainteresowań. Metodyka oparta jest na relacji mistrz – uczeń, lekcje odbywają się raz w tygodniu.

Piątki 13:00-20:00, godziny lekcji ustalane indywidualnie.

Koszt:
40 zł za 30 minutową lekcję
60 zł za 45 minutową lekcję
36 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką
54 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką

Kontakt:
Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie (w klasie gitary klasycznej Ryszarda Bałauszki) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik wielu kursów gitarowych, na których pobierał lekcje m.in. u Beaty Będkowskiej-Huang, Marcina Dylli, Krzysztofa Pełecha, Jaremy Klicha, Janusza Strobla, Jarosława Śmietany.

W kręgu jego muzycznych zainteresowań znajduje się zarówno muzyka klasyczna, jak i jazz oraz muzyka rozrywkowa. Na stałe współpracuje z gitarzystą Antonim Aduszkiewiczem, z którym wykonuje standardy jazzowe i bossa novy we własnych aranżacjach. Duet współpracował także z wieloma wokalistami (między innymi Anną Witek, z którą wykonywał program złożony z romansów rosyjskich).

Od wielu lat uczy również grać na gitarze dzieci, młodzież i dorosłych: pracę nauczyciela rozpoczynał w Bielańskim Ośrodku Kultury. Aktualnie prowadzi zajęcia w Bemowskim Centrum Kultury, Domu Kultury „Kolorowa” (Ursus).

Jako absolwent studiów polonistycznych ma za sobą doświadczenia w nauczaniu cudzoziemców języka polskiego. Jako jeden z redaktorów piszących hasła, brał udział w pracach nad powstającym właśnie w Polskiej Akademii Nauk „Wielkim słownikiem języka polskiego” (www.wsjp.pl).

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również