Lista zajęć Agnieszka Podhajska Fortepian - Agnieszka Podhajska - Czwartek

Fortepian - Agnieszka Podhajska - Czwartek

Opis

Dla muzyka z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści! Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są najważniejsze. Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dbaby o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.
 
Instruktor  
Agnieszka Podhajska
Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dawnej Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina), magistrem sztuki w zakresie szeroko pojętej Edukacji Muzycznej, w tym Rytmiki i Kształcenia Słuchu.
Nie bez przyczyny w tym kierunku ułożyła tok swojej nauki, aby oprócz rozwijania ukochanej pasji, w pełni przygotować się do pracy z dziećmi, z którymi od zawsze znajdowała wspólny język. Od 14 lat pracuje w rozmaitych placówkach edukacyjnych, z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku.
Jako muzyk z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, wie, że nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści!
Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są dla niej najważniejsze.
Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, pamięci, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dba o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

terminy lekcji: wtorek i czwartek w godz. 13.00-19.00

Koszt 40 zł za 30 minutową lekcję 60 zł za 45 minutową lekcję 
36 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką 54 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką 

Sposób wpłaty Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika. 
Kontakt Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również