Teatr SPUT

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Jeśli chcesz spróbować swoich sił na scenie, masz talent aktorski, śpiewasz, tańczysz, recytujesz albo po prostu chcesz się dobrze bawić – dołącz do zespołu teatralnego SPUT²!

Głównym założeniem spotkań jest nauka podstaw gry aktorskiej, poprawnej dykcji i interpretacji tekstu literackiego, prawidłowa emisja głosu, pokonywanie tremy, nauka współpracy w grupie. Uczestnictwo w próbach grup teatralnych pozwala na pokazanie młodym artystom jak powstaje sztuka teatralna, jak pracować z ciałem i słowem.

Uczestnicy zajęć teatralnych mają możliwość udziału w przeglądach teatrów dziecięcych i młodzieżowych, tworzą własne spektakle. Dodatkowo prowadzone są zajęcia indywidualne z recytatorami, w tym przygotowanie do egzaminu do szkoły teatralnej. W ofercie znajdują się zajęcia w grupie animatorów i wolontariuszy, a także nauka chodzenia na szczudłach i skręcania balonów, poi, żonglerka, malowanie twarzy.

Grupy teatralne tworzy młodzież w wieku 13-16 lat.

Zapisy na zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00-20:00 do 30 września (mała sala teatralna). Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 7 września o godz. 16:00 do małej sali teatralnej. Zajęcia prowadzone są przez Katarzynę Grudzień.

Recenzje

Super rozwojowe zajęcia. Już druga latorośl spełnia się teatralnie pod okiem pani Katarzyny Grudzień. Z sukcesami. Polecam serdecznie.
Jan K.
24.09.2021 15:23