Lista zajęć Dama z wiertarką

Dama z wiertarką

Kategoria

inne / majsterkowanie

Opis

Warsztaty stolarskie dla pań to 2-godzinne zajęcia, w trakcie których panie poznają tajniki pracy w drewnie i robią przedmioty codziennego użytku: notesy, stołki czy stojaki na wino . Istotą zajęć jest nauka o drewnie, zasad obsługi narzędzi i akcesoriów stolarskich, a przy okazji wykonywania własnych projektów. Będziemy projektować, ciąć, szlifować, malować, wiercić, wkręcać i wbijać gwoździe. Będzie się działo!
Sporo czasu rezerwujemy również na dekorację naszych prac, aby cieszyły oko.
Stolarstwo wycisza i odrywa myśli od codzienności. Skupiamy się na detalach naszej pracy i dajemy głowie odpocząć. Naszej spotkania będą zatem nie tylko czasem na nowe hobby, ale i okazją do relaksu.

Agnieszka Bykowska-Giler - instruktorka stolarstwa i zabawki sensorycznej, animatorka kultury, edukatorka, rękodzielniczka. Stworzyła znaną i popularną markę "Dama z wiertarką". Z pasją i ogromną radością pracuje z dziećmi i dorosłymi. Współpracuje z centrami kultury, muzeami, szkołami i firmami. Fundatorka i Prezeska Zarządu Fundacji na Rzecz Rękodzieła i Sztuki "Stwórz to". Wolontariuszka w Męskiej Szopie przy Wolskim Centrum Kultury w Warszawie. Absolwentka studiów ASMArt (Zarządzanie w Kulturze) na Uniwersytecie Warszawskim.

Zajęcia odbywają się w pierszą sobotę miesiąca

Opłaty i kategoria wiekowa:
DOROŚLI (18-100 lat):
180 zł m-c, 1 x 120 min.

Termin zajęć:

  • sobota godz. 13:30 - 15:30

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji