Lista zajęć Zajęcia wokalne

Zajęcia wokalne

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zapisy od 7. roku życia. Dzień oraz godzina ustalane są indywidualnie.

Instruktor: Michał Myszor

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Braci Szafranków w Rybniku. Nauczyciel śpiewu, wokalista, saksofonista oraz pianista, kierownik „Zespołu wokalnego 6na6” koncertującego min z takimi gwiazdami jak Stanisław Sojka, Kuba Badach, Ewa Bem, Maciej Miecznikowski, Maciej Maleńczuk, Małgorzata Ostrowska czy Renata Przemyk. Juror wielu konkursów wokalnych takich jak Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego, Festiwal Piosenki Europejskiej czy Konkurs Recytacji i Piosenki Literackiej - „Listopadowe Zaduszki Literackie”.
Ilość miejsc ograniczona.

Opłata za zajęcia:
Opłata wynosi 125 zł /miesiąc za 1 godz. lekcyjną w tygodniu.; 2 godz. lekcyjne tyg. 250 zł/miesiąc dla dzieci, młodzieży uczącej się i niepracującej do 26. roku życia.
160 zł /miesiąc za 1 godz. lekcyjną w tyg.; 2 godz. tyg. 320 zł/miesiąc dorośli.
Płatne z góry, do 25 dnia każdego miesiąca za następny miesiąc.

Prosimy o dokonywanie opłat za zajęcia przelewem na konto Domu Kultury.
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: imienia i nazwiska uczestnika zajęć oraz nazwy zajęć.

Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją "Regulaminu uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach".

Więcej informacji na stronie www.dkniedobczyce.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Zajęcia nie przyniosły rezultatu, Pani uważa, że spiewać każdy może, a nie o to mi chodziło... ponad to bardzo pòźne godziny spotkań jak dla dziecka, dlatego wypisałam z zajęć.
Amelia K.
08.07.2022 07:34