Lista zajęć Kamila Janaszek-Hańska Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające - Vogla

Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające - Vogla

Kategoria

muzyka / rytmika

Opis

Nazwa zajęć: Zajęcia rytmiczno- umuzykalniające
Prowadzący: Kamila Janaszek-Hańska
Wiek: 1-3 lata
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek w godz. 10.00-10:45
Koszt: 90 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Zajęcia muzyczno-ruchowe inspirowane treningiem słuchowym M. Krawczun. Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz ich opiekunów czy rodzeństwa. Trening słuchowy jest wspaniałym wsparciem w rozwoju mowy. Zarówno aktywność fizyczna jak i muzyka stymulują jej rozwój.
Na zajęciach słuchamy i to nie tylko muzyki, ale także dźwięków otoczenia. Oprócz tego śpiewamy, tańczymy, rozmawiamy i inscenizujemy, a wszystko wspólnie z rodzicami. Dzięki temu dzieci ćwiczą słuch, naśladownictwo, pobudzają zmysły i swoją aktywność fizyczną, a także udoskonalają umiejętność wykonywania poleceń, poprawiają pamięć, a wszystko dzięki wspaniałej zabawie. Warsztaty nastawione są na kierowanie interakcją dziecka z rodzicem/rodzeństwem, dzięki czemu nasze pociechy uczą się wspólnej zabawy.

Recenzje

Świetne, zajęcia, bardzo rozwijające. Pani prowadząca kreatywna i zainteresowana grupą. Nie można chcieć więcej.
Emilia M.
03.12.2021 13:33