PILATES

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Pilates to zajęcia z ćwiczeniami budującymi ciało w sposób harmonijny, rozwijające pracę wszystkich mięśni, wykorzystując naturalne zakresy ruchu. Jest to praca nad „głębokim gorsetem mięśniowym” pozwalającym zachować odpowiednią, prawidłową postawę ciała.

W metodzie stworzonej przez Josepha Pilatesa, ćwiczenia wykonywane są z precyzją, czując które mięśnie pracują przy danym ruchu, przy współpracy z oddechem. Pilates może mieć właściwości lecznicze, jest to jeden z najbardziej otwartych i przyjaznych treningów, polecany jest bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała.

soboty: 10.00–11.15 (zajęcia dla osób 18+)
opłata miesięczna: 100 PLN

Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

prowadzi Izabella Borkowska
choreograf, instruktor tańca i techniki Pilates, pedagog. Ukończyła: Wydział Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu (dyplom instruktor tańca jazzowego); kurs Zarządu Głównego TKKF i uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej; międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Pilates School Body Balanced. Posiada również wiele certyfikatów międzynarodowych i krajowych warsztatów tanecznych. Uczestniczyła w ważnych warsztatach, festiwalach i konkursach tanecznych i teatralnych w Polsce i Europie. Jest autorem choreografii do ponad 60 spektakli muzycznych i tanecznych. Prowadzi krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne (m.in. Letnie Spotkania Artystyczne w Kutnie). Jest pomysłodawczynią i realizatorem Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN i Warszawskiego Konkursu Taneczny SoloDuoTrio. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda, Studiem Tanecznym AKCENT i Teatrem BAJ. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Realizuje autorski projekt taneczny dla dorosłych ALL DANCE/HAPPY RELAX. Na stałe współpracuje z Darkiem Sikorskim. Prowadzi grupy i zajęcia w Ośrodku Działań Artystycznych Dorożkarnia i Domu Kultury Śródmieście.
FB/Izabella-Borkowska-Choreograf

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również