Lista zajęć Pianino, keyboard - Artur Liwiński, Renata Opala, Piotr Zbrzeźniak, Irina Puskarova

Pianino, keyboard - Artur Liwiński, Renata Opala, Piotr Zbrzeźniak, Irina Puskarova

Opis

Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Instruktorzy będę się kontaktowali bezpośrednio z zapisanymi chętnymi do wyczerpania miejsc.

Prowadzący: Artur Liwiński

Z Centrum Kultury w Piasecznie współpracuje od roku 1982. Każdego ucznia traktuje indywidualnie, z uwagą dostosowuje program nauczania do możliwości podopiecznych. Niewątpliwie muzyka jest jego wielka pasją, którą zaraża swoich uczniów.

Prowadząca: Renata Opala

Pracownik Centrum Kultury i wieloletni nauczyciel gry na fortepianie. Absolwentka warszawskich Państwowych Szkół Muzycznych, Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiej Akademii Nauk i SGH. Prywatnie miłośniczka tańca flamenco i pasjonatka Smooth Jazz.

Prowadząca: Irina Pushkarova

Absolwentka South Ukrainian National Pedagogical University named after K. D. Ushynsky w dziedzinie mistrzowskiej sztuki muzycznej (wokal); pedagogiki muzycznej i edukacji (fortepian); specjalizacji w dziedzinie teorii muzyki. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach z zakresu teorii muzyki i śpiewu solowego. Wieloletni nauczyciel Szkoły Artystycznej w Odessie (solfeż, muzyka, literatura, historia sztuki, fortepian, wokal)

Prowadzący: Piotr Zbrzeźniak

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Warszawie. Muzyk multiinstrumentalista z wieloletnim doświadczeniem w pracy jako instruktor. Prywatnie zaangażowany w projekty muzyczne. Muzyka to jego pasja, którą dzieli się ze swoimi uczniami.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Artur Liwiński
Irina Puskarova
Już zapisany
Nie mam preferencji co do instruktora
Piotr Zbrzeźniak
Renata Opala


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również