BEATBOX

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Zajęcia odbywaja się w Strefie Kultury na ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne), tel: 505-856-669.
Zajęcia rozpoczną się w momencie kiedy uzbiera się minimalna liczba osób w grupie i wtedy także w systemie zostanie włączona funkcja płatności.

BEATBOX
Beatbox to sztuka tworzenia muzyki za pomocą narządów mowy. Dzięki warsztatom z beatboxu poprawia się nie tylko poczucie rytmu, ale i dykcja, koncentracja, wyobraźnia, kontrola oddechu oraz poczucie pewności siebie. Uczymy się, jak przełamywać lęk podczas wystąpień publicznych lub grupą znajomych.

Prowadzący: Piotr "Bobby" Jarosz
Mistrz Polski 2017 r. w kategorii solo oraz mistrz Polski 2016 w kategorii duet, który szkolił się u najlepszych beatboxerow świata, takich jak Dharni, Roxorloops, Alem. Członek zespołu Audiofeels i Laviah. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu beatboxu zdobyte m.in. Podczas Poland Rock Festiwal 2014, 2015, 2016 oraz 2019. Na co dzień prowadzi stałe zajęcia w Służewskim Domu Kultury i w Strefie Kultury w Piasecznie.

Dzieci, młodzież i dorośli 7-99 lat, Spotkania odbywać się będą w trybie online we wtorki godz. 19.30-20.30 oraz raz w miesiącu w sobotę stacjonarnie w Strefie Kultury. 150 zł/m-c

Instruktor

Recenzje

brak recenzji