Plaster literacki

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Plaster literacki - piątek - 15.00-16.00 - Anna Zieja
Zajęcia literackie pn.” Plaster literacki” adresowane są do dzieci, dla których pisanie to przyjemność, a także do tych, które nie wierzą w swoje możliwości literackie. Uczestnicy podczas zajęć poznają literaturę dla dzieci i młodzieży, dyskutują o książkach, uczą się tworzenia tekstów oraz prawidłowej narracji. Celem zajęć jest rozwijanie kompetencji pisarskich i czerpanie radości z aktywnego działania. Ukoronowaniem literackich poczynań będzie udział w konkursach literackich oraz prezentacja własnej twórczości na scenie MCK.
Maks. 7 uczestników
Wiek: 7-15 lat
Cena: 40zł/miesiąc

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Swoje artystyczne powołanie realizuje w dziedzinie słowa. Jako kulturoznawca i filolog wierzy w moc dobrych książek, myśli i manier. Pisze wiersze. Swój warsztat poetycki szlifowała podczas studiów na warsztatach literackich u doktor Danuty Muchy - poetki, tłumaczki, krytyka literackiego.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również