Lista zajęć Anna Zieja Teatr dla dzieci Smerfne minki

Teatr dla dzieci Smerfne minki

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Teatr dla dzieci - czw. - 15.00-16.30 - Anna Zieja
Zabawa w teatr jest wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego. Celem zajęć teatralnych jest kształtowanie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym w zakresie mówienia prozy, recytacji poezji,wyrażanie przeżyć, nastrojów, emocji za pomocą gestów, ruchów, mimiki, zdobywanie umiejętności improwizacyjnych i naśladowczych,rozwijanie umiejętności kreowania odgrywanych postaci i identyfikowania się z nimi na scenie,rozwijanie koordynacji wzrokowo-słuchowo-motorycznej. Doskonalenie teatralnego hobby rozwija zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć, kształtuje wrażliwą, twórczą osobowość dziecka przez zabawę, ruch, recytację, mimikę, dramatyzację, konstruowanie lalek, kukiełek oraz wykonywanie scenografii i rekwizytów.
Maks. 15 uczestników
Wiek: 10-15 lat
Cena: 40zł/miesiąc

Posiadacze Karty Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny uprawnieni są do 20% zniżki na zajęcia prowadzone przez instruktorów MCK za okazaniem ważnej karty wraz z dokumentem tożsamości. Zniżki nie łączą się.
Dokonując pierwszej wpłaty, należy osobiście okazać ważną Kartę Tomaszowianina wraz z dowodem tożsamości w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy pl.Kościuszki 18.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji