Zespół The Mleko

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zespół to międzypokoleniowa grupa amatorów wspólnego muzykowania, których połączył zapał do nauki i miłość do muzyki. Tworzą go ludzie, którzy podążają za swoją pasją i w całości się jej poświęcają. Obecnie The Mleko liczy kilkanaście osób a liczba ta wciąż rośnie. Zespół w repertuarze ma utwory polskie i zagraniczne, latino, pop, blues, rock.

Zespół działa od 2018 lata i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów w całej Warszawie.

Do zespołu szukamy osób chętnych do gry na basie, instrumentach klawiszowych, gitarze, banjo, saksofonie, trąbce, instrumentach perkusyjnych oraz wokalisty/wokalistki.

Instruktor: Zbigniew Żak

Koszt: 20zł/miesiąc

Termin: niedziela 14.30 -16.30

kontakt do instruktora: 693 795 436

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10-ego każdego miesiąca.
W tytule wpłaty prosimy napisać:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona, nazwa zajęć i dopisek “Filia”

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2, 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433

Instruktor

Gitarzysta, kompozytor, multiinstrumentalista, juror w różnego rodzaju przeglądach i wydarzeniach muzycznych. W swej muzyce łączy wiele stylów i klimatów, tworząc przez to różnorodną i ciekawą dla odbiorcy dawkę ekspresji. Odnajdziemy tu takie style jak: flamenco,blues, jazz, rock, a nawet muzykę symfoniczną z domieszką klasyki. Od wielu lat współpracuje z magazynem ,,TOP GUITAR”, ,,Gitarzysta” w których przedstawia i przybliża sylwetki polskich i zagranicznych gitarzystów. Twórca zespołu ,,ZBIGNIEW ŻAK BAND”

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również