Chór BLACK HILLS

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: czwartek g. 18.30-20.30
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Opłata: 70 zł/m-c

Podczas prób chórzyści będą pracować nad doskonaleniem emisji głosu i słuchu harmonicznego oraz przede wszystkim uczyć się pięknych utworów wielogłosowych z obszaru muzyki rozrywkowej i gospel. Wspólne śpiewanie, poszerzanie horyzontów i poszukiwanie nowych brzmień - wszystko to odnajdziecie w BLACK HILLS! Zapraszamy na przesłuchania!

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.*

Instruktor

Pedagog, muzyk, wokalista, trener wokalny, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wydziału wokalno-estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału pedagogicznego Akademii Pedagogiki Specjalnej. Nauczyciel śpiewu, reżyser spektakli dla dzieci oraz kierownik zespołu wokalnego gospel w ADZIE. Zajmuje się również koordynowaniem i reżyserią projektów kulturalnych. Występuje w musicalach Teatru Muzycznego Tintilo (sceny Teatru Rampa), gdzie również jest trenerem wokalnym aktorów. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. W 2011 roku brał udział w I edycji Bitwy na Głosy w zespole Nataszy Urbańskiej. Specjalizuje się w nauce emisji głosu oraz dykcji i wyrazistości wymowy.

Recenzje

Krystian Z.
19.03.2022 22:20
Anna G.
05.02.2022 15:07
Aleksandra B.
29.10.2021 12:14
Błażej K.
08.10.2021 17:22

Inni klienci oglądali również