Lista zajęć ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI W WIEKU 5-6 LAT PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00-16.45

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI W WIEKU 5-6 LAT PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00-16.45

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ 13.09.2021 r.
Zajęcia plastyczne - dzieci w wieku 5-6 lat - poniedziałek godz. 16.00-16.45
Program zajęć obejmuje zapoznanie z różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie ich sprawności manualnych oraz wyobraźni. W formie zabawy dzieci uczą się malować, wycinać, kleić, lepić, tworzyć kompozycje i mieszać kolory. Odkrywają nowe zastosowania dla wielu materiałów codziennego użytku. Uczestnicy zajęć będą mieli również możliwość tworzenia kolaży, drobnych przedmiotów ozdobnych oraz użytkowych, a także brania udziału w konkursach plastycznych z całej Polski.
Instruktor: Małgorzata Omelańczuk-Pawluk
Odpłatność za zajęcia: 40 zł/miesięcznie, dla uczestników mieszkających poza miastem 80zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.
 

**Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminem Funkcjonowania Nowodworskiego Ośrodka Kultury w czasie pandemii SARS-COV-2.
Regulamin i Oświadczenie-Covid do pobrania na stronie www.nok.nowydwormaz.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Maja B.
06.09.2021 12:04

Inni klienci oglądali również